Par kursu

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Konsultējošo profesiju pārstāvji parasti ir ieinteresēti un zinoši savā nozarē, tomēr nereti palīdzošo jomu speciālistiem trūkst zināšanu un prasmju sava biznesa - privātprakses - veiksmīgā attīstīšanā . Kā “iznest sevi uz āru”, kā piesaistīt klientus individuālajām sesijām, grupu nodarbībām, lekcijām, semināriem u.c. Lai apgūtu šīs prasmes, nereti tiek patērēts ļoti daudz laika, meklējot labākās stratēģijas sava biznesa pamatu salikšanai un klientu plūsmas nodrošināšanai. Tāpēc mēs – idärto | Holistic Center vadītājas – esam radījušas visaptverošu kursu konsultējošo jomu speciālistiem, kurā koncentrētā veidā sniegtas visas zināšanas, kas nepieciešamas, lai izveidotu un uzturētu pelnošu privātpraksi.

Par kursa piemērotību

Kam šis online kurss var būt noderīgs?

 • Jaunajiem profesionāļiem, kuri sāk savu darbību

  Speciālistiem, kuri jau darbojas savā privātpraksē un vēlas paplašināt mērķauditoriju, klientu loku un / vai pilnveidot, padarīt atpazīstamāku savu publisko tēlu.

 • Konsultējošo jomu speciālistiem, kuri vēlas attīstīt savu profesionālo darbību

  Speciālistiem, kuri jau darbojas savā privātpraksē un vēlas paplašināt mērķauditoriju, klientu loku un / vai pilnveidot, padarīt atpazīstamāku savu publisko tēlu.

 • Speciālistiem, kuri darbojas organizāciju vidē un vēlas uzsākt savu biznesu

  Organizāciju darbiniekiem, kuri vēlas mainīt darbības formu, samazināt darba slodzi un / vai aiziet no pamatdarba, uzsākot savu privāto biznesu konsultāciju jomā.

Īsumā par būtisko

Iepazīsties ar kursa vadītājām un kursa satura izklāstu!

Ieguvumi no kursa

Kāpēc teikt "jā" un iegādāties?

 • Vienkopus pieejama informācija par būtiskākajiem soļiem privātprakses attīstībā, lai ceļš uz vēlamo rezultātu būtu vieglāks un ātrāks.

 • Atbalsts biznesa pamatu - mērķu, vīzijas, misijas un citu zīmola elementu - definēšanā.

 • Vadlīnijas privātprakses mērķauditorijas definēšanā.

 • Palīdzība sava biznesa piedāvājuma - produkta, pakalpojuma - izstrādē.

 • Zināšanas profesionālai sevis pozicionēšanai tirgū.

 • Prasmes efektīvai sociālo tīklu un e-pasta mārketinga izmantošanai.

 • Iespēja radīt apstākļus jaunu klientu piesaistei un ienākumu gūšanai no personīgā biznesa.

 • Ierosme un motivācija darboties, un pārliecība par savu spēju īstenot nodomu.

Iegādājies pieeju patstāvīgai apguvei un uzreiz piekļūsti visiem kursa materiāliem!

Jauns kurss kopā ar grupu sākot ar 2.oktobri, 2023!

 • 00Dienas
 • 00Stundas
 • 00Minūtes
 • 00Sekundes

Kas iekļauts programmā?

Iegādājoties online kursu saņemsi pieeju gan pamatkursam (4 mēneši), gan bonusa kursiem mārketingā un pārdošanā

Kursa saturs

Pakāpeniska un sistemātiska darbošanās, ejot cauri visiem privātprakses veidošanas soļiem, - katru nedēļu atvērsies konkrēta tēma ar video lekcijām, praktiskajiem uzdevumiem un darba lapām patstāvīgai apguvei.

 • 1. un 2.mēnesis

  Biznesa pamatu, mērķu un produktu definēšana, juridisko aspektu, grāmatvedības un uzņēmējdarbības formas sakārtošana, konkurentu analīze, nišas un vērtības piedāvājuma definēšana, zīmola pamatelementu izveidošana.

 • 3. un 4.mēnesis

  Mārketinga un komunikācijas stratēģijas izstrāde, pārdošanas prasmju attīstīšana un reklāmas izvietošana. Cenu un budžeta veidošana, pārliecības par sevi stiprināšana un personīgo aspektu sakārtošana savā uzņēmējdarbībā, mērķu pārskatīšana un biznesa kanvas izveide.

Darbojies sev ērtā laikā un vietā!

Kursa video lekcijas un materiālus vari apgūt patstāvīgi sev ērtā laikā, savukārt pievienojoties slēgtajai grupai papildus pieejamas tiešsaistes tikšanās reizes aktuālajiem jautājumiem un atgriezeniskajai saitei.

Kursa BONUSA materiāli

Iespēja saņemt vairāk, nekā gaidīts!

 • Atbalsta materiāli mārketingā un pārdošanā

  Kursa dalībnieki papildus pamata saturam saņem arī 10+ online kursus mārketingā un pārdošanā. Vērtība: € 240

 • Iespēja pievienoties atbalstošai profesionāļu videi

  Pēc kursa pabeigšanas dalībniekiem ir pieejama iespēja 3 mēnešus pievienoties ID Art grupas darbam - atbalsta un motivācijas grupai konsultējošiem speciālistiem. Vērtība: € 57

 • Sadarbības iespējas privātprakses attīstībai

  Kursa dalībniekiem ir iespēja ilgtermiņā veidot sadarbību ar idärto | Holistic Center, iegūt līdzīgi domājošus sabiedrotos un potenciāli veidot sadarbības projektus. Vērtība: € ∞

Trīs iespējamie varianti online kursa apgūšanai

Kā notiek darbs, iegādājoties šo kursu?

 • Patstāvīga darbība (€ 99/mēn., 4 mēnešus)

  Dalībniekam tiek nodrošināta pieeja visām video lekcijām, uzdevumiem, izdales materiāliem un bonusa materiāliem. Dalībnieks apgūst kursu patstāvīgi - bez kursa veidotāju atbalsta, sev ērtā laikā un vietā.

 • Ar grupas atbalstu (€ 119/mēn., 4 mēnešus)

  Dalībniekam tiek nodrošināta pieeja visām video lekcijām, uzdevumiem, izdales materiāliem un bonusa materiāliem. Dalībnieks apgūst kursa saturu patstāvīgi, taču paralēli pieejams grupas atbalsts 4 mēnešu garumā - grupas WhatsApp čats un Zoom tikšanās sesijas 2x mēnesī (katru otro otrdienu plkst.14:00, sākot ar 14.02.2022.).

 • Ar individuālu kouča atbalstu (€ 159/mēn., 4 mēnešus)

  Dalībniekam tiek nodrošināta pieeja visām video lekcijām, uzdevumiem, izdales materiāliem, bonusa materiāliem un grupas atbalstam (slēgtajam čatam un tikšanās sesijām). Papildus dalībniekam 1x mēnesī pieejama individuāla 30 min. saruna ar kouču un iespēja privāti uzdot jautājumus WhatsApp vidē.

Izvēlies sev piemērotāko!

Darbojies patstāvīgi vai atrodi sabiedrotos ceļā uz veiksmīgas privātprakses izveidošanu!

 • Online kurss € 99 x4 maksājumi

  Online kurss un bonusa materiāli

  Pirkt
 • Ar grupas atbalstu €119 x4

  Papildus dalība slēgtā grupā

  Pirkt
 • Ar kouča atbalstu € 159 x4

  Papildus individuāls atbalsts

  Pirkt

Ieguldījuma vērtība un garantijas

Ja vēl šaubies par ieguldījuma vērtību, izlasi faktus zemāk!

 • Kursa patiesā vērtība

  Kursa patiesā vērtība ir € 1055, no kuriem € 758 ir konsultāciju stundu (video materiālu) vērtība, un € 297 ir kursam pievienoto bonusa materiālu vērtība.

 • Iespēja atpelnīt ieguldījumu

  Lai atpelnītu investīciju šajā kursā, dalībniekam ir jāpiesaista vidēji 3-4 jauni klienti mēnesī (individuālajai konsultācijai, pieņemot, ka vienas konsultācijas cena ir vidēji € 40 un klients sesiju apmeklē tikai vienu reizi). Garantējam, ka šajā kursā atradīsi konkrētas stratēģijas, kā investīciju atpelnīt.

 • Naudas atgriešanas garantija

  Ja pēc kursa iegādes nebūsi apmierināts ar saņemto saturu, 14 dienu laikā varēsi pieteikt naudas atgriešanu.

Vēlies kļūt par pieprasītu speciālistu?

Spied pogu "Pirkt" lapas augšpusē, izvēlies sev piemērotāko dalības plānu un sāc attīstīt savu privātpraksi!

Kursa vadītājas

Lāsma Poļikeviča un Daiga Katrīna Bitēna

Mēs esam idärto | Holistic Center vadītājas. Ikdienā veidojam un uzturam vidi Rīgas centrā (Čaka ielā 91-6) – konsultāciju un nodarbību telpu izpratnei, piepildījumam, psihoemocionālajai veselībai un garīgajai izaugsmei. Telpu, kurā konsultējošo profesiju pārstāvji var darboties ar klientiem un justies ērti paši. Vienlaikus arī mēs pašas esam konsultējošo jomu speciālistes, kuras darbojas savās privātpraksēs. Lāsma ir personības izaugsmes koučs un psihologs apmācībā. Savukārt Daiga ir klīniskais un veselības psihologs. Līdz ar to varam teikt, ka esam iepazinušas konsultējošo profesiju pārstāvju ikdienu no iekšpuses. Zinām tās plusus, mīnusus, spēka vietas un klupšanas akmeņus, ar kuriem saskaramies mēs visi. Mūsu pašu veiksmes atslēga ceļā uz veiksmīgu privātprakses un idärto | Holistic Center darbību noteikti ir mūsu iepriekšējā profesionālā pieredze. Pirms koučinga privātprakses uzsākšanas Lāsma ir piedalījusies dažādos, t.sk. starptautiskos mārketinga projektos. Savukārt Daiga ir mārketinga profesionālis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi sociālo tīklu administrēšanā, konsultēšanā un apmācību vadīšanā. Liekot kopā mūsu zināšanas un pieredzi, esam radījušas īpašu online kursu par privātprakses veidošanu, lai nodotu mūsu spējas un prasmes arī citiem speciālistiem.

Pievienojies!

Apgūsti patstāvīgi vai ar atbalstu! Dalība grupā izmaksā tikai € 80 (patiesā vērtība € 200). Kouča atbalsts izmaksā € 160 (patiesā vērtība € 280). Maksājums tiek dalīts 4 daļās.

 • Online kurss € 99 x4 maksājumi

  Online kurss un bonusa materiāli

  Pirkt
 • Ar grupas atbalstu €119 x4

  Papildus dalība slēgtā grupā

  Pirkt
 • Ar kouča atbalstu € 159 x4

  Papildus individuāls atbalsts

  Pirkt

Atsauksmes

2022.gada grupas dalībniece

Šī kursa laikā man radās vēl lielāka pārliecība, ka eju savu ceļu. Noteikti liela pievienotā vērtība ir Zoom tikšanās. Tas, kā pārējās dalībnieces dalījās un sniedza atgriezenisko saiti, palīdzēja man vēl konkrētāk nodefinēt savu nišu.

2022.gada grupas dalībniece

Pievienojoties kursam gribēju tikai "pielaikot ideju" par savas privātprakses veidošanu. Nu man ir skaidra atbilde - gribu pamēģināt uzsākt savu privātpraksi!

2022.gada grupas dalībniece

Vakardienas grupiņas tikšanās man pašai par pārsteigumu mani samobilizēja tik ļoti, ka šonakt nespēju normāli iemigt, sevi koučojot par dažādajiem virzieniem, kādos redzu savu attīstību! Kurss ir izveidots tik pārdomāti, lai secīgi strādātu ar sevi un sakārtotu aktuālos jautājumus, kā arī tādus, par kuriem pat prātā neienāktu padomāt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz [email protected]

 • Kad man būs pieejams kursa saturs?

  Kursa pamatsaturs Tev būs pieejams, sākot ar 06.02.2023., kad pakāpeniski katru pirmdienu atvērsies nedēļas video lekcijas un uzdevumi. Ja pievienosies kursam pēc 06.02.2023., Tev būs pieejams viss kursa saturs, kas secīgi ticis jau atvērts.

 • Cik ilgi pēc iegādes šis online kurss man būs pieejams?

  Online kurss būs pieejams atkārtotai skatīšanai gadu (360 dienas) no pirkuma izdarīšanas brīža. To būs iespējams noskatīties gan vienā reizē, gan pa daļām.

 • Cik ilgu laiku aizņems darbošanās kursā?

  Katru nedēļu atvērsies jauna tēma, kurā iekļautās video lekcijas aizņem aptuveni 30-60 minūtes laika skatīšanai. Papildus jāparedz līdz 1-2 stundām praktisko uzdevumu izpildei. Pievienojoties slēgtajai grupai, jāparedz divas tiešsaistes tikšanās mēnesī pa 1,5 stundai. (Katru otro otrdienu plkst.14:00, sākot ar 14.02.2023.) Izvēloties papildus individuālo atbalstu, tā būs 30 minūšu sesija ar kouču mēnesī. Paralēli iesaiste grupas Whatsapp čatā un komunikācija ar kouču Whatsapp pēc paša iniciatīvas un nepieciešamības.

 • Kas notiks pēc pirkuma veikšanas?

  Pēc pirkuma veikšanas Tev uzreiz būs pieejami kursa bonusa materiāli. Ja pievienojies pēc 06.02.2023., Tev būs pieejams arī viss kursa saturs, kas ticis atvērts līdz konkrētajai dienai. Iegādājoties dalību ar grupas un/vai individuālu kouča atbalstu, mēs ar Tevi sazināsimies 48 h laikā, lai precizētu visus turpmākos soļus, un pievienosim Whatsapp grupai. Rakstīsim vai zvanīsim uz to e-pastu vai tālruni, kuru norādīsi, reģistrējoties sistēmā pirms pirkuma veikšanas. Ja nesaņem ziņu 48 h laikā, lūdzu sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz [email protected].

 • Kā norisināsies darbs slēgtajā grupā?

  Katrs dalībnieks individuāli piekļūs kursa saturam un apgūs to sev ērtā laikā un vietā. Paralēli tam būs pieejams Whatsapp čats, kur uzdot savus jautājumus, lūgt padomu, iedrošinājumu, dalīties idejās un pieredzē, lai katrs iegūtu maksimālo labumu. Tāpat tiksimies Zoom vidē 2x mēnesī (katru otro otrdienu plkst.14:00, sākot ar 14.02.2022.), lai tiešsaistes formā pārrunātu progresu un atbalstītu virzībā uz saviem mērķiem. Dalībniekiem būs pieejami tikšanās ieraksti atkārtotai skatīšanai.

 • Kā es varu norēķināties par online kursu?

  Lai pieteiktu dalību, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, ievadi kupona kodu (ja Tev tāds ir) un veic apmaksu! Norēķināties par pirkumu ir iespējams ar jebkuru maksājumu karti, kā arī ar PayPal. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi instruktāžu par turpmāko procesu un piekļuvi grupas online saturam, kurš būs pieejams šajā pašā sistēmā, kurai varēsi piekļūt caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Kā iespējams norēķināties, ja dalības maksu vēlos veikt kā juridiska persona?

  Diemžēl sistēmā apmaksu iespējams veikt tikai ar privātpersonas rekvizītiem. Lai pieteiktu dalību un norēķinātos kā juridiska persona, lūdzu, uz e-pastu [email protected] atsūti uzņēmuma rekvizītus! Pretī saņemsi rēķinu, un pēc tā apmaksas – pieeju grupas saturam.

Vēlies izveidot pelnošu privātpraksi?

Izvēlies sev piemērotāko kursa apgūšanas veidu, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un sāc attīstīt savu privātpraksi soli pa solim!

Izveido pelnošu privātpraksi!

Piekļūsti zināšanām, praktiskiem uzdevumiem, atbalstošai videi un mērķtiecīgu, līdzīgi domājošu speciālistu kopienai, lai veiksmīgi darbotos savā privātpraksē!

 • Online kurss € 99 x4 maksājumi

  Online kurss un bonusa materiāli

  Pirkt
 • Ar grupas atbalstu €119 x4

  Papildus dalība slēgtā grupā

  Pirkt
 • Ar kouča atbalstu € 159 x4

  Papildus individuāls atbalsts

  Pirkt

Piesakies jaunumu saņemšanai

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!