Par kursu

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Viena no biežāk sastopamajām problēmām individuālajos un mazajos biznesos ir tā, ka – lai gan speciālists ir gudrs un zinošs savā jomā, viņam trūkst prasmju, kā “iznest sevi uz āru”; kā piesaistīt klientus. Viena no atslēgām veiksmīgā klientu piesaistē ir savas nišas nodefinēšana. Jo specifiskāk un precīzāk ir definēta niša, jo lielāka iespēja, ka tiks uzrunāts īstais klients. Šajā mini kursā tiek piedāvāta konkrēta stratēģija – septiņu soļu programma, kā nodefinēt savu mini nišu.

Par kursā apskatīto mērķauditorijas definēšanas stratēģiju

Kas ir mini niša?

Mini niša ir šauri definēta mērķauditorija. Šī mērķauditorija veida definēšanā tiek ņemti vērā ne tik daudz demogrāfiskie dati (dzimums, vecums, dzīvesvieta u.tml.), cik potenciālā klienta domāšanas veids, viņa vajadzības, vēlmes, iegribas un problēmas, ar kurām viņš saskaras. Mini niša tiek definēta ievērojot septiņus konkrētus soļus. Tos izpildot tiek iegūti atslēgas vārdi un frāzes, kurus iekļaujot reklāmas tekstos Tava īstā mērķauditorija atsauksies.

Kursa saturs

pieejams pēc apmaksas veikšanas

  • 1

    Kā nodefinēt precīzu savu darbības nišu jeb mērķauditoriju? - Mini online kurss - Individuālajam / mazajam biznesam (15 min.)

    • Kā nodefinēt precīzu savu darbības nišu jeb mērķauditoriju? (15 min.)

    • Darba lapa - definē savu mini nišu!

Definē sava biznesa mini nišu šodien!

Spied "Pirkt" un per soli pretī saviem īstajiem klientiem!

Piesakies jaunumu saņemšanai!

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!