Par kursu

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Viena no biežāk sastopamajām problēmām individuālajos un mazajos biznesos ir tā, ka – lai gan speciālists ir gudrs un zinošs savā jomā, viņam trūkst prasmju, kā pārdot savus pakalpojumus. It sevišķi jaunie speciālisti nereti klientu piesaistei piedāvā bezmaksas sesijas un koncentrējas uz pievienotās vērtības radīšanu, aizmirstot par svarīgiem soļiem sava pakalpojuma pārdošanai. Tas noved pie tā, ka klients izbauda bezmaksas sesiju, taču neatgriežas pie speciālista uz ilgtermiņa sadarbību. Būtiski ir saprast, kā veidot šādu iepazīšanās sarunu, lai ne tikai pārliecinātos, vai klients ir gatavs sadarbībai, bet arī vai pats speciālists vēlas un ir gatavs sniegt atbalstu tieši šim klientam, kā rezultātā nonākt pie abpusējas vienošanās un sadarbības uzsākšanas.

Par pārdošanu

Kāpēc veidot pārdošanas skriptu?

Esošajā tirgus situācijā nereti rodas priekšstats, ka veiksmīgai klientu piesaistei ir nepieciešami skaļi saukļi un milzīgi solījumi, taču patiesībā šādā pārdošanas sarunā speciālists var izpaust savu autentiskumu, būt patiess un parādīt savu profesionalitāti. Pārdošanas sarunas skripts jeb sarunas struktūra ar ietvertiem pamata jautājumiem ļauj justies brīvi, zinot, kur un kā virzās saruna, tajā pašā laikā atstājot vietu improvizācijai un katra klienta individuālajām vajadzībām.
Par pārdošanu

Īsi par pašu būtiskāko

Skaties video

Kursa saturs

pieejams pēc apmaksas veikšanas

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz [email protected]

 • Cik ilgi pēc iegādes šis online kurss man būs pieejams?

  Online kurss būs pieejams atkārtotai skatīšanai sešus mēnešus no pirkuma izdarīšanas brīža. To būs iespējams noskatīties gan vienā reizē, gan pa daļām.

 • Kā es varu piekļūt šim online kursam atkārtoti?

  Pēc apmaksas veikšanas tiks atvērts logs, kurā būs iespējams piekļūt kursa materiāliem. Ja vēlies kursu skatīties atkārtoti vai pa daļām, dodies uz interneta vietni https://courses.idarto.com, spied uz pogas “Ienākt” (labajā augšējā stūrī), ielogojies ar e-pastu un paroli vai sociālā tīkla kontu, un klikšķini uz pogas “Mana darba virsma” (labajā augšējā stūrī). Tiks atvērts logs, kurā redzēsi sev pieejamos kursus – klišķini uz pogas “Sākt kursu” vai “Turpināt kursu”.

 • Kā es varu norēķināties par online kursu?

  Lai veiktu pirkumu, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, ievadi kupona kodu (ja Tev tāds ir) un veic apmaksu! Norēķināties par pirkumu ir iespējams ar jebkuru maksājumu karti, kā arī ar PayPal. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi piekļuvi - kurss būs pieejams šajā pašā sistēmā, kurai varēsi piekļūt caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Kā iespējams iegādāties online kursu, ja vēlos to pirkt kā juridiska persona?

  Diemžēl sistēmā apmaksu iespējams veikt tikai ar privātpersonas rekvizītiem. Lai online kursu iegādātos kā juridiska persona, lūdzu, uz e-pastu [email protected] atsūti uzņēmuma rekvizītus! Pretī saņemsi rēķinu, un pēc tā apmaksas – pieeju online kursam.

Vēlies pārdot savus pakalpojumus?

Spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un apgūsti instrumentu soli pa solim!

Piesakies jaunumu saņemšanai!

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!