Par kursu?

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Individuālajos un mazajos biznesos ir novērojams kāds klupšanas akmens – lai arī būdami zinoši speciālisti savā jomā, biznesu vadītāji nereti izvairās aktīvi pārdot savas zināšanas, prasmes un pakalpojumus, produktus, vai arī neprot to darīt. Sociālo tīklu vide nav izņēmums – tajā bieži lasāmi nozares profesionāļu teksti, kas ir nekonkrēti, aptuveni, abstrakti, vispārīgi, un tie nespēj noturēt sociālo tīklu “skrollētāja” uzmanību ilgāk par dažām sekundēm. Līdz ar to – tie nepārdod. Tomēr ir kāda laba ziņa – kvalitatīvu pārdošanas tekstu var uzrakstīt jebkurš – tam nav nepieciešams īpašs copy writing talants. Būtiski ir zināt principu, pēc kāda reklāmas teksts tiek veidots (turklāt, šo struktūru ievērojot, lasītājs bieži vien pat nepamana, ka lasa reklāmas tekstu). Ja vēlies apgūt prasmi radīt šādus tekstus – šis kurss ir Tev.

Kursa saturs

pieejams pēc apmaksas veikšanas

 • 1

  Kā uzrakstīt tekstu, kas pārdod? - Mini online kurss - Individuālajam / mazajam biznesam (24 min.)

  • Mārketinga un pārdošanas ziņas pamatelementi

  • Trīs mārketinga un pārdošanas ziņas skripti

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz [email protected]

 • Cik ilgi pēc iegādes šis online kurss man būs pieejams?

  Online kurss būs pieejams atkārtotai skatīšanai sešus mēnešus no pirkuma izdarīšanas brīža. To būs iespējams noskatīties gan vienā reizē, gan pa daļām.

 • Kā es varu piekļūt šim online kursam atkārtoti?

  Pēc apmaksas veikšanas tiks atvērts logs, kurā būs iespējams piekļūt kursa materiāliem. Ja vēlies kursu skatīties atkārtoti vai pa daļām, dodies uz interneta vietni https://courses.idarto.com, spied uz pogas “Ienākt” (labajā augšējā stūrī), ielogojies ar e-pastu un paroli vai sociālā tīkla kontu, un klikšķini uz pogas “Mana darba virsma” (labajā augšējā stūrī). Tiks atvērts logs, kurā redzēsi sev pieejamos kursus – klišķini uz pogas “Sākt kursu” vai “Turpināt kursu”.

 • Kā es varu norēķināties par online kursu?

  Lai veiktu pirkumu, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, ievadi kupona kodu (ja Tev tāds ir) un veic apmaksu! Norēķināties par pirkumu ir iespējams ar jebkuru maksājumu karti, kā arī ar PayPal. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi piekļuvi - kurss būs pieejams šajā pašā sistēmā, kurai varēsi piekļūt caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Kā iespējams iegādāties online kursu, ja vēlos to pirkt kā juridiska persona?

  Diemžēl sistēmā apmaksu iespējams veikt tikai ar privātpersonas rekvizītiem. Lai online kursu iegādātos kā juridiska persona, lūdzu, uz e-pastu [email protected] atsūti uzņēmuma rekvizītus! Pretī saņemsi rēķinu, un pēc tā apmaksas – pieeju online kursam.

Vēlies prast rakstīt tekstus, kas rezultējas pirkumos?

Spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un apgūsti instrumentu soli pa solim!

Piesakies jaunumu saņemšanai!

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!