Par kursu

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Viena no biežāk sastopamajām problēmām individuālajos un mazajos biznesos ir tā, ka – lai gan speciālists ir gudrs un zinošs savā jomā, viņam trūkst prasmju, kā “iznest sevi uz āru”; kā piesaistīt klientus. Esošajā tirgus situācijā nereti rodas priekšstats, ka veiksmīgai klientu piesaistei ir nepieciešamas plašas aktivitātes sociālajos tīklos un pietiekami liels sekotāju skaits. Tomēr šis priekšstats ir maldīgs – ir iespējams veiksmīgi darboties arī neveidojot plašu atpazīstamību sociālajos tīklos. Šajā mini kursā tiek piedāvāta konkrēta stratēģija, kā ar neuzbāzīgas Facebook un Instagram reklāmas (Lead Ad) palīdzību iespējams paplašināt savu klientu loku bez ieguldīšanās sociālo tīklu satura un atpazīstamības veidošanā.

Par kursā apskatīto klientu piesaistes stratēģiju

Kas ir Lead Ad reklāma?

Lead Ad reklāma ir sociālo tīklu Facebook un Instagram reklāmas veids, kura tiek izvietota ar mērķi iegūt tādu cilvēku kontaktus, kas potenciāli varētu būt ieinteresēti veikt pirkumu (pieteikties individuālajai sesijai, apmeklēt grupu nodarbību, lekciju vai semināru, iegādāties online kursu vai iziet apmācību programmu u.c.). Jā, informāciju par Lead Ad reklāmas izvietošanu ir iespējams atrast arī internetā – resursos, kas pieejami bez maksas. Iedrošinām izmantot arī tos! Šī kursa pievienotā vērtība ir tajā, ka kursā, balstoties uz vairāku gadu pieredzi, tiek izskaidrots, kā šī reklāma strādā Latvijā, konsultējošo profesiju nozarē (koučiem, psihologiem, psihoterapeitiem, terapijas speciālistiem, alternatīvo pieeju speciālistiem, uztura speciālistiem, sporta treneriem, fizioterapeitiem, ārstiem u.c. profesiju pārstāvjiem, kuri darbojas privātpraksēs). Turklāt, tiek sniegts ieskats, uz ko vērst uzmanību, ja izvietotā reklāma “nestrādā” jeb nepilda savu mērķi – nepiesaista jaunus klientus.
kā piesaistīt klientus

Īsi par pašu būtiskāko

Skaties video!

Kursa saturs

pieejams pēc apmaksas veikšanas

 • 1

  Kā piesaistīt klientus ar Facebook un Instagram reklāmu? - Mini online kurss - Individuālajam / mazajam biznesam (1 h 6 min.)

  • Kas, kur, kad? Pamatinformācija par Lead Ad reklāmu izmantošanu individuālajā / mazajā biznesā (27 min.)

  • Kā izveidot klientu aptaujas formu? (15 min.)

  • Kā izvietot Lead Ad reklāmu? (9 min.)

  • Kur rediģēt izvietoto reklāmu? (1 min.)

  • Kā pārskatīt izvietoto reklāmu? (5 min.)

  • Kā piekļūt ieinteresēto klientu kontaktiem? (4 min.)

  • Kur pārsktatīt viena iegūtā kontakta cenu? (3 min.)

  • Reklāmas atkārtota izvietošana (1 min.)

  • Pirms Tu dodies... (1 min.)

Kursā ietvertās informācijas noderība

Kādos gadījumos šis kurss var līdzēt visvairāk?

 • Gadījumos, kad speciālists vēlas darboties klusi un neuzkrītoši - kad atpazīstamība sabiedrībā nav primāra.

 • Gadījumos, kad speciālistam nav vēlēšanās un/vai laika, ko ieguldīt sociālo tīklu satura veidošanā un sekotāju skaita palielināšanā.

 • Gadījumos, kad par speciālista sniegtā pakalpojuma iegādi klients lēmumu pieņem ilgstoši, ilgākā laika periodā.

 • Gadījumos, kad klienta lēmuma izdarīšanu par pirkumu lielā mērā ietekmē speciālista personība un personīgais kontakts.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz info@idarto.com

 • Cik ilgi pēc iegādes šis online kurss man būs pieejams?

  Online kurss būs pieejams atkārtotai skatīšanai sešus mēnešus no pirkuma izdarīšanas brīža. To būs iespējams noskatīties gan vienā reizē, gan pa daļām.

 • Kā es varu piekļūt šim online kursam atkārtoti?

  Pēc apmaksas veikšanas tiks atvērts logs, kurā būs iespējams piekļūt kursa materiāliem. Ja vēlies kursu skatīties atkārtoti vai pa daļām, dodies uz interneta vietni https://courses.idarto.com, spied uz pogas “Ienākt” (labajā augšējā stūrī), ielogojies ar e-pastu un paroli vai sociālā tīkla kontu, un klikšķini uz pogas “Mana darba virsma” (labajā augšējā stūrī). Tiks atvērts logs, kurā redzēsi sev pieejamos kursus – klišķini uz pogas “Sākt kursu” vai “Turpināt kursu”.

 • Kā es varu norēķināties par online kursu?

  Lai veiktu pirkumu, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, ievadi kupona kodu (ja Tev tāds ir) un veic apmaksu! Norēķināties par pirkumu ir iespējams ar jebkuru maksājumu karti, kā arī ar PayPal. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi piekļuvi - kurss būs pieejams šajā pašā sistēmā, kurai varēsi piekļūt caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Kā iespējams iegādāties online kursu, ja vēlos to pirkt kā juridiska persona?

  Diemžēl sistēmā apmaksu iespējams veikt tikai ar privātpersonas rekvizītiem. Lai online kursu iegādātos kā juridiska persona, lūdzu, uz e-pastu info@idarto.com atsūti uzņēmuma rekvizītus! Pretī saņemsi rēķinu, un pēc tā apmaksas – pieeju online kursam.

Vēlies sākt piesaistīt klientus?

Spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un apgūsti instrumentu soli pa solim!

Piesakies jaunumu saņemšanai!

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!