Par webināru

Kādu problēmu tas var palīdzēt atrisināt?

Konsultējošo profesiju pārstāvji parasti ir ieinteresēti un zinoši savā nozarē, tomēr nereti palīdzošo jomu speciālistiem trūkst zināšanu un prasmju sava biznesa - privātprakses - veiksmīgā attīstīšanā . Kā “iznest sevi uz āru”, kā piesaistīt klientus individuālajām sesijām, grupu nodarbībām, lekcijām, semināriem u.c. Lai apgūtu šīs prasmes, nereti tiek patērēts ļoti daudz laika, meklējot labākās stratēģijas sava biznesa pamatu salikšanai un klientu plūsmas nodrošināšanai. Tāpēc mēs – idärto | Holistic Center vadītājas – vēlamies dalīties zināšanās, kas nepieciešamas, lai izveidotu un uzturētu pelnošu privātpraksi.

Par webināra piemērotību

Kam šis webinārs būs noderīgs?

 • Jaunajiem profesionāļiem, kuri sāk savu darbību

  Speciālistiem, kuri nupat ieguvuši izglītību un profesionālo kvalifikāciju, un kuri meklē veidus, kā izveidot savu pirmo klientu loku.

 • Konsultējošo jomu speciālistiem, kuri vēlas attīstīt savu profesionālo darbību

  Speciālistiem, kuri jau darbojas savā privātpraksē un vēlas paplašināt mērķauditoriju, klientu loku un / vai pilnveidot, padarīt atpazīstamāku savu publisko tēlu.

 • Speciālistiem, kuri darbojas organizāciju vidē un vēlas uzsākt savu biznesu

  Organizāciju darbiniekiem, kuri vēlas mainīt darbības formu, samazināt darba slodzi un / vai aiziet no pamatdarba, uzsākot savu privāto biznesu konsultāciju jomā.

Ieguvumi no webināra

Kāpēc teikt "jā" un noskatīties?

 • Uzzināsi biežāk pieļautās speciālistu kļūdas, veidojot savu privātpraksi.

 • Uzzināsi būtiskas nianses, ko ņemt vērā, lai privātprakses veidošana būtu veiksmīga.

 • Iegūsi info par to, kā koncentrētā veidā apgūt visas svarīgākās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas pelnošas privātprakses izveidei un uzturēšanai.

 • Dzirdēsi atbildes uz speciālistu aktuālākajiem jautājumiem.

 • 1

  Kā izveidot pelnošu privātpraksi?

  • Vebināra ieraksts (08.01.2024.)

Webināra vadītājas

Lāsma Poļikeviča un Daiga Katrīna Bitēna

Mēs esam idärto | Holistic Center vadītājas. Ikdienā veidojam un uzturam vidi Rīgas centrā (Čaka ielā 91-6) – konsultāciju un nodarbību telpu izpratnei, piepildījumam, psihoemocionālajai veselībai un garīgajai izaugsmei. Telpu, kurā konsultējošo profesiju pārstāvji var darboties ar klientiem un justies ērti paši. Vienlaikus arī mēs pašas esam konsultējošo jomu speciālistes, kuras darbojas savās privātpraksēs. Lāsma ir personības izaugsmes koučs un psihologs apmācībā. Savukārt Daiga ir klīniskais un veselības psihologs. Līdz ar to varam teikt, ka esam iepazinušas konsultējošo profesiju pārstāvju ikdienu no iekšpuses. Zinām tās plusus, mīnusus, spēka vietas un klupšanas akmeņus, ar kuriem saskaramies mēs visi. Mūsu pašu veiksmes atslēga ceļā uz veiksmīgu privātprakses un idärto | Holistic Center darbību noteikti ir mūsu iepriekšējā profesionālā pieredze. Pirms koučinga privātprakses uzsākšanas Lāsma ir piedalījusies dažādos, t.sk. starptautiskos mārketinga projektos. Savukārt Daiga ir mārketinga profesionālis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi sociālo tīklu administrēšanā, konsultēšanā un apmācību vadīšanā. Liekot kopā mūsu zināšanas un pieredzi, esam radījušas īpašu online kursu par privātprakses veidošanu, lai nodotu mūsu spējas un prasmes arī citiem speciālistiem.
Lāsma Poļikeviča un Daiga Katrīna Bitēna

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz [email protected]

 • Kā es varu piekļūt webināram?

  Lai piekļūtu bezmaksas webināram, spied "Pirkt" un reģistrējies sistēmā! Webināra saturs būs pieejams šajā pašā sistēmā caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Cik ilgi šis webinārs man būs pieejams?

  Webinārs būs pieejams atkārtotai skatīšanai neierobežotu laiku. To būs iespējams noskatīties gan vienā reizē, gan pa daļām.

Vēlies uzzināt būtiskāko pelnošas privātprakses veidošanai?

Noskaties webināru un attīsti savu privātpraksi!

Tevi varētu interesēt arī šis

 • Online kurss € 99 x4 maksājumi

  Online kurss € 99 x4 maksājumiKā izveidot pelnošu privātpraksi? - Online apmācību programma konsultējošo profesiju pārstāvjiem (4 mēneši) 2024

  Padziļināts kurss, kurā vienkopus iegūsi informāciju par būtiskākajiem soļiem privātprakses attīstībā, skaidri definēsi mērķauditoriju un nišu, izstrādāsi savu pakalpojumu un vērtības piedāvājumu, apgūsi zināšanas sevis pozicionēšanai tirgū, pilnveidosi prasmes efektīvai sociālo tīklu mārketinga izmantošanai, attīstīsi pārdošanas prasmes klientu piesaistei u.c.
  Uzzini vairāk