Par metožu un lekciju komplektu

Izzinoši materiāli apgūšanai sev ērtā tempā (3 mēnešu pieeja)

Ja cilvēks vēlas dzīvot emoconāli veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi, viņam ir jāapmierina savas psiholoģiskās vajadzības. Šajā materiālu komplektā ir iekļautās lekcijas, var palīdzēt sākt atpazīt savus psihoemocionālos signālus, kas norāda uz nepieciešamību piepildīt kādu psiholoģisko vajadzību. Tāpat iekļautas metodes, kas var palīdzēt atšķirt kompensācijas mehānismus un patiesajām vajadzībām un apzināties konkrētus soļus, kas jāveic, lai piepildītu savas psiholoģiskās vajadzības.

Kāpēc ir vērts pielietot šīs metodes un noklausīties lekcijas?

Potenciālie ieguvumi no zināšanu un tehnikus apgūšanas

 • Lai uzzinātu, kādas psiholoģiskās vajadzības piemīt visiem cilvēkiem – saskaņā ar jaunākajām psiholoģijas zinātnes atziņām.

 • Lai izprastu, kā domāt par savu vajadzību piepildīšanu un kādām niansēm pievērst uzmanību, lai vajadzību piepildīšana būtu efektīva.

 • Lai apzinātos, kādas psiholoģiskās vajadzības ir jūsu ikdienas domāšanas, emociju, uzvedības, reakciju pamatā, un sāktu pieņemt apzinātākus lēmumus pirms rīkošanās. Lai veidotu izpratni par saviem iekšējiem, neapzinātajiem procesiem.

 • Lai caur apzinātu psiholoģisko vajadzību piepildīšanu palielinātu savu iespēju realizēt dzīvē pilnu savu potenciālu.

 • Lai nodibinātu dziļāku saikni ar savu iekšējo pasauli un dzīvotu vairāk saskaņā ar savu autentisko dabu.

Kāpēc psiholoģisko vajadzību piepildīšana ir būtiska?

Saskaņā ar mūsdienu psiholoģijas teorijām

 • Psiholoģiskās vajadzības ir cilvēka emocionālās labizjūtas "uzturvielas"

  Pastāvīga psiholoģisko vajadzību piepildīšana cilvēkam ir nepieciešama optimālai psiholoģiskajai izaugsmei un labizjūtai (Deci & Ryan, 2000). Tāpat kā mūsu ķermenim ir nepieciešami noteikti mikroelementi, arī mūsu prātam un emocionālajai pasaulei ir nepieciešamas atbilstošas psiholoģiskas "uzturvielas".

 • Psiholoģiskās vajadzības nosaka cilvēka ikdienas rīcības

  Vajadzība ir psiholoģisks stāvoklis, kurā kaut kas tiek gribēts vai ir nepieciešams. Šis stāvoklis mudina cilvēku darboties, lai vajadzību piepildītu. Būtībā, psiholoģiskās vajadzības ir cilvēka motivācijas pamatā - tās ir iemesls, kāpēc cilvēks ikdienā rīkojas vai nerīkojas (Kaufman, 2020).

 • Caur sistemātisku psiholoģisko vajadzību piepildīšanu ir iespējams tuvoties pilna sava potenciāla realizācijai

  Psiholoģisko vajadzību piepildīšana ir viens no personības izaugsmes "ceļiem". Zinot, kā atpazīt savas psiholoģiskās vajadzības un kā domāt par to piepildīšanu, ir iespējams stiprināt saikni ar savu iekšējo pasauli, ar savu autentisko dabu, kas attiecīgi palielina iespēju realizēt sevi pasaulē tā, kā cilvēks to patiesi vēlas.

Kas ir iekļauts materiālos?

Izzinoši materiāli apgūšanai sev ērtā tempā (3 mēnešu pieeja)

Par metožu un lekciju vadītāju

www.daigakatrina.com

Iegūt pieeju metožu un lekciju komplektam

Spiediet "Pirkt", reģistrējieties sistēmā, veiciet apmaksu un piekļūstiet materiāliem!

Piesakieties jaunumu saņemšanai!

Uzziniet arī par citām idärto | Holistic Center aktualitātēm!

Paldies