Izmanto stresu savā labā!

Dzīvojot nemitīgos pārmaiņu un neskaidrības apstākļos, stress ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Lai saglabātu savu iekšējo līdzsvara izjūtu, parūpētos par savu labsajūtu un neieslīgtu pārlieku augstā stresa līmenī, kas draud ar izdegšanas sindromu, ir svarīgi izprast stresu, laicīgi to pamanīt un likt lietā praktiskas metodes un tehnikas stresa mazināšanai un stresa vadībai ilgtermiņā.

Darba vidē, kur pavadām dienas lielāko daļu, 75% darbinieku satrauc stress saistībā ar savu darba pienākumu izpildi. Ņemot vērā arī citas dzīves jomas, stress var rezultēties fiziskos simptomos kā galvas sāpes, enerģijas zudums, tā arī emocionālos simptomos kā nomāktība un izmisuma izjūta, un kognitīvos – produktivitātes kritums, koncentrēšanās spēju mazināšanās un citi. Tomēr stress var būt arī pozitīvs, palīdzot mobilizēties un darboties līdzīgi kā iekšējā motivācija.

Tavi ieguvumi no video lekcijas

Šī video lekcija ir domāta ikvienam, kurš vēlas dziļāk izprast stresa veidošanās mehānismus un iegūt praktiskas metodes darbam ar sevi, lai attīstītu savu stresa noturību un parūpētos par saviem iekšējiem resursiem ikdienā.

 • Veicināsi savu izpratni par stresu – tā rašanās iemesliem, ietekmi, cilvēka reakciju uz stresu, atšķirību starp “pozitīvo” un “negatīvo” stresu

 • Atpazīsi stresa pazīmes un stadijas savā ikdienā

 • Noteiksi savu stresa līmeni ar pašvērtējuma skalu un stresa aptauju

 • Uzzināsi būtiskākos faktorus stresa pārvarēšanā

 • Iegūsi “instrumentu kastīti” ar stresa pārvarēšanas stratēģijām un mazināšanas tehnikām

 • Praktiski izmēģināsi dažus no piedāvātajiem stresa pārvaldības paņēmieniem

 • Izveidosi savu individuālo stresa vadības plānu

 • Iegūsi izdales materiālus ar relfeksijas jautājumiem, uzdevumiem un svarīgākajām lekcijā pārrunātajām lietām turpmākai izmantošanai

Video lekcijas saturs

Pieejams pēc apmaksas veikšanas. Iekļauj 1,5 h garu video lekcijas ierakstu un izdales materiālus (12 lpp. PDF darba lapu failu).

 • 1

  Kā pārvaldīt stresu? - Video lekcija tehniku apgūšanai (1,5 h)

  • Kā pārvaldīt stresu? - Video lekcija tehniku apgūšanai (1,5 h)

  • Atsauksmes un jautājumi

Vēlies noskatīties lekciju?

Spied "Skatīties", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un Tev tiks iedota piekļuve video un lekcijas izdales materiālam.

Lekcijas vadītāja

Personības izaugsmes koučs

Lāsma Poļikeviča

Atbalsta jaudīgas sievietes pārvarēt bailes, attīstīt drosmi un iekšējo pārliecību. Vairāk kā 300 stundas darbā ar individuālajiem koučinga klientiem. Pašizaugsmes kāršu "savas dzīves autore" radītāja. Psihologs apmācībā.

Kāpēc skatīties?

Informatīvi izglītojoša video lekcija par stresu, tā ietekmi, reakcijām un stresa stadijām, ar praktiskām metodēm un refleksijas uzdevumiem stresa pārvaldībai.

“Ikviens no mums ir saskāries ar stresu un tā ietekmi savā dzīvē, tomēr lielākoties mēs ļaujamies stresam kontrolēt mūs. Lai gan vairums no tehnikām jau ir zināmas, bieži ir grūti izrauties no “vāveres riteņa”, lai pārvērtētu esošo situāciju, piefiksētu atziņas no iepriekšējās pieredzes un izveidotu plānu turpmākajam ceļam. Ja darba un karjeras jautājumos ir daudz pierastāk izvirzīt mērķus, tad par savu personīgo attīstību un labsajūtu mērķu kontekstā domājam retāk. Šī lekcija var Tev kalpot kā impulss, lai sakārtotu savas domas, emocijas un ar praktiskām rīcībām mazinātu stresu savā ikdienā. Lai vadītu stresu sev vēlamajā virzienā, paaugstinot savas dzīves kvalitāti, izjūtot lielāku iekšējo mieru un harmoniju par to. Papildini savu “instrumentu kastīti” ar vērtīgiem resursiem un liec tos lietā jau šodien!” Lāsma Poļikeviča

Pārvaldi savu stresu!

Un parūpējies par savu labsajūtu ikdienā!

Pēc pirkuma veikšanas

Cik ilgi video lekcija Tev būs pieejama?

Video lekcija būs pieejama Tavā https://courses.idarto.com kontā 60 dienas no pirkuma veikšanas brīža.

Tevi varētu interesēt arī

 • €20,00

  €20,00Mērķu meistarība - Online kurss

  Skatīties
 • €20,00

  €20,00Ieradumu veidošana - Online kurss

  Skatīties