Semināra pieejamība

Nākamais semināra datums - 15. decembris

Seminārs tiek organizēts atkārtoti ik pēc laika. Gadījumā, ja nākamais pasākuma laiks ir zināms, informācija par konkrētu datumu ir redzama blakus laukā, un ir iespējams veikt pirkumu (€ 20). Ja nākamais pasākuma datums vēl nav zināms, pirkumu veikt nav iespējams. Ja vēlaties saņemt ziņu par nākamo pieejamo apmeklējuma laiku, lūdzu, dariet to zināmu, rakstot uz daiga.bitena@gmail.com.

Tēmas, kuras apskatīsim

Seminārs tiks veidots lekcijas-diskusijas formā. Tā laikā semināra vadītāja sniegs teorētisko materiālu par transcendentiem apziņas stāvokļiem, savukārt dalībnieki tiks aicināti izteikties un dalīties personīgajā pieredzē.

 • Kas ir mainīti apziņas stāvokļi

 • Kas ir transcendenti apziņas stāvokļi

 • Vēsturiskie aspekti, situācija zinātnē, sabiedrības uztvere

 • Nokļūšana transcendentos apziņas stāvokļos

 • Intensīvas pieredzes pozitīvie aspekti un iespējamie ieguvumi

 • Intensīvas pieredzes negatīvie aspekti un iespējamie riski

 • Intensīvas pieredzes dažādās interpretācijas

 • Intensīvas pieredzes integrēšana ikdienas dzīvē

Piekļuve semināra saitei

pieejama pēc apmaksas veikšanas

 • 1

  Seminārs “Transcendenti apziņas stāvokļi” (tiešsaistē, 15. decembrī, 2 h)

  • Piekļuve semināram (Zoom)

Vēlies pievienoties?

Spied "Pievienoties", reģistrējies sistēmā, veic dalības apmaksu un Tev tiks iedota piekļuve semināra Zoom saitei.

Semināru vadīs

psihologs apmācībā

Daiga Katrīna Bitēna

Transcendentu apziņas stāvokļu pētniece, ikgadējās balvas “Gada psihologs 2021” saņēmēja kategorijā “Gada jaunais zinātnieks”, kuras četrus gadus tapušais pētījums par mistisko pieredzi drīzumā tiks publicēts izdevumā “Psychology of Consciousness: Theory, Research, and Practice” (starptautisks recenzēts zinātnisks žurnāls, kuru izdod Amerikas Psiholoģijas asociācija, APA).

Kāpēc apmeklēt?

Izglītojoši informatīvs seminārs tiešsaistē par jogas, meditācijas, lūgšanu un citu prakšu radītajiem paplašinātiem apziņas stāvokļiem un to nozīmi cilvēku dzīvē.

“Intensīvi transcendenti apziņas stāvokļi ir intriģējošs, tomēr mūsu kultūrā joprojām bieži apšaubīts un arī pārprasts temats. Šī tēma ir dzīva kopienās, kurās tiek piekoptas dažādas garīgajās prakses, un pēdējos gados vērojamais sabiedrības intereses pieaugums par tām ļauj nojaust, ka tēma kļūst arvien aktuālāka. Tomēr latviešu valodā ir pieejams salīdzinoši maz pamatotas un zinātniskas informācijas par to, kas īsti ir transcendenti apziņas stāvokļi, kāda ir to pozitīvā ietekme un ar kādiem potenciālajiem riskiem tie ir saistīti. Būtiski zināt, ka transcendentus apziņas stāvokļus potenciāli var piedzīvot ikviens no mums. Turklāt, tas var sākt notikt pēkšņi, spontāni. Atbilstoši integrētas, šīs pieredzes var kļūt par brīnišķīgu iekšējo resursu. Informētība var palīdzēt to nodrošināt, tāpēc aicinu uz semināru!” Daiga Katrīna Bitēna

Maksimālais dalībnieku skaits

10 dalībnieki

Lai nodrošinātu iespējami personiskāku pieeju, maksimālais dalībnieku skaits grupā ir 10. Gadījumā, ja maksimālais skaits tiks sasniegts, pievienošanās iespēja grupai tiks slēgta un pirkumu izdarīt vairs nebūs iespējams. Tomēr interesenti tiek aicināti infomēt mūs par vēlmi semināru apmeklēt, rakstot uz daiga.bitena@gmail.com.