Par nodarbību

kam gatavoties un ko ņemt līdzi

Aicinām uz nodarbību, kurā apzināsimies un radoši izzīmēsim savus šķēršļus, blokus, kas traucē virzīties uz priekšu. Visi zīmēšanai nepieciešamie materiāli dalībniekiem tiek nodrošināti. Ierodoties jāņem līdzi vien vēlme darboties un piekļūt dziļāk savas personības kodolam.

Neirolotoss - mana pašrealizācija

neirografikas tehnika nodarbībā

Lotoss ir kā simbols iekšējai gudrībai, viedumam, labklājībai. Dievišķās harmonijas un spēka simbols. Katru vakaru tas aizveras un no rīta atveras saulei un dienas gaismai. Lotosu var ne tikai apbrīnot, bet arī izzīmēt neirografikas tehnikā! Izzīmēsim neirolota ziedlapiņas un piešķirsim tām savu nozīmi, tādējādi veidojot mūsu attieksmes, nodomus, emocijas un rīcības! Radīsim un būsim!

Neirografika

par metodi

Neirografika ir praktiska, strukturēta, radoša, dinamiska zīmēšanas metode, kas palīdz īsā laikā nokļūt pie psihes dziļākajiem aspektiem. Tā ir balstīta tādās zinātnēs kā psiholoģija, socioloģija, filozofija, kvantu fizika un citās zinātnēs. Metodes autors ir P.Piskarevs. Šī metode palīdz ielūktoies sevī, apzināties savus sķēršļus, ieraudzīt risinājumu emocionāliem sastrēgumiem, tai piemīt terapeitisks efekts. Zīmējot neirografiku vairojas enerģijas līmenis, motivācija un iedvesma. Tai piemīt tauriņa efekts – ar vienu līniju sākas transformācija no esošā stāvokļa uz vēlamo.
neirografikas nodarbības

Kristīne Upmale

Neirografikas speciāliste, "MAKU Mandala" radītāja, sertificēts personības izaugsmes un trasnformācijas koučs

Esmu pārliecināta, ka katrā no mums mīt dziļums, avots, no kura smelties spēku, idejas, iedvesmu, lai virzītos drosmīgāk pa savu ceļu. Caur radošumu un sevis apzināšanos palīdzu cilvēkiem atgūt pārliecību par sevi, atraisīt snaudošo potenciālu.
adventes vainagu meistarklase

Informācija dalībniekiem

pieejama pēc apmaksas veikšanas

  • 1

    Neirografikas nodarbība “Neirolotoss – mana pašrealizācija” pie Kristīnes Upmales (22. martā plkst. 18:30-20:30, klātienē)

    • Informācija nodarbības dalībniekiem

Maksimālais dalībnieku skaits

8 dalībnieki

Ieeja tikai personām ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (“zaļais režīms”). Pasākumā tiks ievēroti valstī noteiktie ierobežojumi. Maksimālais dalībnieku skaits grupā ir 8. Gadījumā, ja maksimālais skaits tiks sasniegts, pievienošanās iespēja grupai tiks slēgta un pirkumu izdarīt vairs nebūs iespējams. Tomēr interesenti tiek aicināti infomēt mūs par vēlmi retrītu apmeklēt, rakstot uz daiga.bitena@gmail.com

Vēlies pievienoties?

Spied "Pievienoties", reģistrējies sistēmā, veic dalības apmaksu un tiekamies klātienē!