Par ID Art grupu

Kādu problēmu risina dalība grupā?

Individuālā speciālista darbam kādā konkrētā nozarē, viennozīmīgi, ir daudz plusu. Tomēr tam ir arī viens liels mīnuss – šis darbs ir diezgan vientuļš. Tajā trūkst kolēģu, ar kuriem dalīties pieredzē, palūgt viedokli, apjautāties pēc ierosinājumiem. Turklāt, darbojoties individuāli, arī klientu loks, kas pakārto mārketinga aktivitātes, ir jāveido pašam. Tāpēc mēs – idärto | Holistic Center vadītājas – esam radījušas vidi, kurā konsultējošo jomu speciālistiem satikties un savā profesionālajā dzīvē justies mazāk vieniem. Šī vide ir ID Art grupa.

Īsumā par būtisko!

Iepazīsties ar ID Art grupas vadītājām!

Ieguvumi no dalības ID Art grupā

Kāpēc teikt "jā" un iesaistīties?

 • Profesionāli piemērota vide

  Iespēja nokļūt atbalstošā, savas nozares profesionāļu vidē, kas ne vien tiecas uz līdzīgiem mērķiem, bet arī spēj reflektēt, dalīties pieredzē, sniegt redzējumu no malas, ieteikumus un idejas Tavā profesionālajā izaugsmē.

 • Motivējoša un atbalstoša komanda

  Iespēja kļūt redzamākam sociālajos tīklos. Grupa katru nedēļu sociālajos tīklos aktualizē vienu no ID Art grupas dalībniekiem – iesakot viņu saviem sekotājiem, daloties ar viņa veidotiem sociālo tīklu ierakstiem u.c. veidos.

 • Mārketinga un pārdošanas apmācības

  Dalība ID Art grupā iekļauj pieeju mārketinga un pārdošanas online kursiem un citiem materiāliem, kurus iespējams apgūt un pielietot patstāvīgi. Izpildot online materiālos sniegtās stratēģijas, iespējams mērķtiecīgi vairot savu klientu loku un veidot publiskā tēla atpazīstamību.

ID Art grupas saturs

Ko iegūst dalībnieks, kurš iegādājies abonementu?

 • Pieeja slēgtai WhatsApp grupai, kurā notiek regulāra domu, ideju un viedokļu apmaiņa konsultējošo profesiju pārstāvju starpā. Atbalstoša un motivējoša vide profesionālajai attīstībai kopā ar citiem nozares speciālistiem.

 • Tikšanās ar grupas dalībniekiem reizi mēnesī profesionāla personības izaugsmes kouča Lāsmas Poļikevičas vadībā. Tikšanās reizes tiek organizētas kā domu un ideju apmaiņas vieta; atskaites punkts pagātnē uzstādīto un nākotnes mērķu virzībā; vide, kurā sekot līdzi savai un citu grupas dalībnieku profesionālajai izaugsmei.

 • Pieeja online kursiem sociālo tīklu mārketingā – idärto | Holistic Center online kursu sadaļā “Resursi profesionāļiem”.

 • Pieeja mini kursiem pārdošanā, kas gatavoti speciāli konsultējošo profesiju pārstāvjiem – idärto | Holistic Center online kursu sadaļā “Resursi profesionāļiem”.

 • Pieeja uzdevumu bāzei sociālo kontu attīstībai, kas gatavoti speciāli konsultējošo profesiju pārstāvjiem – idärto | Holistic Center online kursu sadaļā “Resursi profesionāļiem”.

 • Iespēja bez maksas pievienoties grāmatu rakstīšanas klubiņam pie Daigas Katrīnas Bitēnas (grupas dalībnieki pēc 3 mēnešu dalības saņem 50% atlaidi kursam “Kā izdot un pārdot savu grāmatu?”).

Sper soli un sāc darīt!

Spied "Pievienoties", reģistrējies sistēmā, veic apmaksu un Tev tiks iedota piekļuve grupas saturam.

Būtiskākie ID Art grupas noteikumi

Ar kādu iesaisti dalībniekiem jārēķinās, iesaistoties ID Art grupā?

 • ID Art grupa darbojas uz vispusējas došanas un ņemšanas pamata. Līdz ar to grupas dalībniekiem ir jābūt gataviem iesaistīties grupas aktivitātēs.

 • ID Art grupas WhatsApp čatā katru nedēļu tiek aktualizēta kāda konkrēta tēma (jautājums, uz kuru tiek meklēta atbilde; vajadzība iegūt viedokļus; pieredzes apmaiņa u.c.). Tēmas uzturētājs ir viens no grupas dalībniekiem, kurš saņēmis “stafetes kociņu” no iepriekšējās nedēļas tēmas uzturētāja.

 • Kā paldies par tēmas un grupas dinamikas uzturēšanu, pārējie grupas dalībnieki iesaka “stafetes kociņa” turētāju saviem sociālo tīklu sekotājiem, piemēram, daloties ar kādu no “stafetes kociņa” turētāja sociālo tīklu ierakstiem savā laika joslā. Šādā veidā rodas motivējoša un savstarpēji atbalstoša vide, kurā speciālisti dalās vērtīgā informācijā cits par citu.

 • Iesaistoties grupā, dalībnieks piekrīt, ka kādā no nedēļām “stafetes kociņš” var tikt nodots viņam, un piekrīt ieteikt citus ID Art grupas speciālistus savam sekotāju lokam sociālajos tīklos.

ID Art grupas vadītājas

Lāsma Poļikeviča un Daiga Katrīna Bitēna

Mēs esam idärto | Holistic Center vadītājas. Ikdienā veidojam un uzturam vidi Rīgas centrā (Čaka ielā 91-6) – konsultāciju un nodarbību telpu izpratnei, piepildījumam, psihoemocionālajai veselībai un garīgajai izaugsmei. Telpu, kurā konsultējošo profesiju pārstāvji var darboties ar klientiem un justies ērti paši. Vienlaikus arī mēs pašas esam konsultējošo jomu speciālistes, kuras darbojas savās privātpraksēs. Lāsma ir personības izaugsmes koučs un psihologs apmācībā. Savukārt Daiga ir klīniskais un veselības psihologs. Līdz ar to varam teikt, ka esam iepazinušas konsultējošo profesiju pārstāvju ikdienu no iekšpuses. Zinām tās plusus, mīnusus, spēka vietas un klupšanas akmeņus, ar kuriem saskaramies mēs visi. Mūsu pašu veiksmes atslēga ceļā uz veiksmīgu privātprakses un idärto | Holistic Center darbību noteikti ir mūsu iepriekšējā profesionālā pieredze. Pirms koučinga privātprakses uzsākšanas Lāsma ir piedalījusies dažādos, t.sk. starptautiskos mārketinga projektos. Savukārt Daiga ir mārketinga profesionālis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi sociālo tīklu administrēšanā, konsultēšanā un apmācību vadīšanā. Liekot kopā mūsu zināšanas un pieredzi, esam radījušas ID Art grupu, lai nodotu mūsu spējas un prasmes arī citiem speciālistiem.
ID Art grupa

Atsauksmes

Ko par dalību ID Art grupā saka esošie dalībnieki?

Atsauksme #1

“Mani ieguvumi: esmu saņēmusi atbildes uz visiem blondajiem un arī kaitinošajiem jautājumiem; idejas ko un kā likt Instagram; stratēģiskus soļus publiskā tēla kopšanai un veidošanai; iepazinusi, kaut bik, bik aktīvas dāmas.”

Atsauksme #2

“Man vērtīgs ir bijis satura plānošanas kurss un tajā iekļautā mega superīgā tabula!!! Tips & tricks iekš Instagram (kaut vai info, kā piepinot komentāru). Idejas, ko publicēt sociālajos tīklos. Man nepatīk “vilka vientuļnieka” loma, patīk būt piederīgai kādai grupai. Un šeit esam riktīgi foršas, savstrpēji atbalstošas grupas dalībnieces."

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodi atbildi uz savu jautājumu šajā sarakstā, raksti to uz info@idarto.com

 • Kad šī grupa sākas?

  ID Art grupa darbojas patstāvīgi jau kopš 2021. gada 1. jūlija. Tai iespējams pievienoties (un arī atvienoties) jebkurā laikā.

 • Kas notiks pēc pirkuma veikšanas?

  Pēc pirkuma veikšanas Tev uzreiz būs pieejams ID Art grupas online saturs. Mēs ar Tevi sazināsimies 48 h laikā, lai pievienotu Tevi WhatsApp grupai. Rakstīsim vai zvanīsim to e-pastu vai tālruni, kuru norādīsi, reģistrējoties sistēmā pirms pirkuma veikšanas. Ja nesaņem ziņu 48 h laikā, lūdzu sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz info@idarto.com.

 • Cik ilgi pēc iegādes man būs pieeja grupas saturam?

  Grupas saturs Tev būs pieejams vienu mēnesi no pirkuma izdarīšanas brīža. Pēc mēneša tiks veikta automātiska abonementa atjaunošana, kas nodrošinās pieeju vēl vienam mēnesim, un tā uz priekšu.

 • Kā es varu piekļūt grupas saturam atkārtoti?

  Pēc apmaksas veikšanas tiks atvērts logs, kurā būs iespējams piekļūt grupas materiāliem. Ja vēlies materiālus skatīties atkārtoti vai pa daļām, dodies uz interneta vietni https://courses.idarto.com, spied uz pogas “Ienākt” (labajā augšējā stūrī), ielogojies ar e-pastu un paroli vai sociālā tīkla kontu, un klikšķini uz pogas “Mana darba virsma” (labajā augšējā stūrī). Tiks atvērts logs, kurā redzēsi sev pieejamos kursus – klišķini uz pogas “Sākt kursu” vai “Turpināt kursu”.

 • Kā es varu norēķināties par dalību grupā?

  Lai pieteiktu dalību, spied "Pirkt", reģistrējies sistēmā, ievadi kupona kodu (ja Tev tāds ir) un veic apmaksu! Norēķināties par pirkumu ir iespējams ar jebkuru maksājumu karti, kā arī ar PayPal. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi instruktāžu par turpmāko procesu un piekļuvi grupas online saturam, kurš būs pieejams šajā pašā sistēmā, kurai varēsi piekļūt caur saiti https://courses.idarto.com.

 • Kā iespējams norēķināties, ja vēlos dalības maksu veikt kā juridiska persona?

  Diemžēl sistēmā apmaksu iespējams veikt tikai ar privātpersonas rekvizītiem. Lai pieteiktu dalību un norēķinātos kā juridiska persona, lūdzu, uz e-pastu info@idarto.com atsūti uzņēmuma rekvizītus! Pretī saņemsi rēķinu, un pēc tā apmaksas – pieeju grupas saturam.

 • Kā izstāties no ID Art grupas?

  ID Art grupas abonementu iespējams pārtraukt, dodoties uz vietni https://courses.idarto.com, ielogojoties sistēmā ar savu e-pastu vai sociālā tīkla kontu. Dodoties uz sadaļu "Mans konts" (labajā augšējā stūrī) un tālāk uz "Norēķini", kur būs pieejama sadaļa "Abonementi" un iespēja atteikties no tiem.

 • Cik ilgi pēc dalības pārtraukšanas grupā man būs pieejams ID Art grupas saturs?

  Pēc dalības pārtraukšanas ID Art grupas saturs būs pieejams līdz tekošā abonēšanas perioda beigām. Piemēram, ja pēdējais maksājums veikts 11. jūlijā, saturs būs pieejams līdz 11. augustam.

Iesaisties un kļūsti par vienu no mums!

Pievienojies un iegūsti līdzgaitniekus savas profesionālās dzīves ikdienā!

Piesakies jaunumu saņemšanai!

Uzzini par citiem aktuāliem online kursiem un idärto | Holistic Center organizētiem klātienes pasākumiem!